Reklamné oznámenie
kuchyne na mieru Žilinahttps://www.kuchynenamieru.euPotrebujete kuchynskú linku na mieru z montážou a potrebujete zistiť cenu. Kontaktujte nás .
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
YOLOPET krmivo pre vašich psíkovhttps://www.yespes.skPredaj českého prémiového krmiva, unikátka technológia sušenia mrazom, vysoký podiel mäsa

POMSTA 2 - ODVETA - I AM VENGEANCE - RETALIATION (2020)

Akčný
Veľká Británia, 2020, 90 min
Réžia: Ross Boyask
Scenár: Ross Boyask
Kamera: Simon Rowling
Hudba: Thomas Andrew Gallegos
Hrajú: Vinnie Jones, Wade Barrett, Lee Charles, Josh Myers, Jessica-Jane Stafford, Katrina Durden, David Schaal, Bentley Kalu, Mark Griffin, Jean-Paul Ly, (viac)
Produkcia: John Adams
Zvuk: Richard Pryke
Scénografia: Paul Burns


John Gold, bývalý člen speciální vojenské jednotky, má možnost předat spravedlnosti Seana Teaguea, muže, který před mnoha lety, na poslední misi ve východní Evropě, zradil jejich oddíl. Gold by Teaguea nejraději viděl mrtvého, ale nechá se přesvědčit, aby ho pomohl převézt do vojenské věznice, kde si odpyká přiměřený trest za svoje zločiny. Cestou se Gold střetne s Teagueovými lidmi, kteří se svého velitele snaží vysvobodit, ale také s osamělým střelcem, který má zjevně v úmyslu Teaguea zabít dřív, než se dostane do bezpečí.

  • Komentáre sú prázdne.