Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
duo Axis l hudba na svadbu l modhttps://www.duoaxis.skOBROVSKÝ MULTIŽÁNROVÝ NADUPANÝ REPERTOÁR STOVIEK HITOV PRE VŠETKY GENERÁCIE.*INTERAKCIA S PUBLIK
Účtovníctvo Žilinahttps://www.alexis-consult.skPodvojné jednoduché účtovníctvo Žilina daňové priznanie poradenstvo živnostník účtovník ekonóm

Všichni svatí mafie

Drama / Krimi
USA, 2021, 120 min (Alternativní 115 min)
Režie: Alan Taylor
Scénář: David Chase, Lawrence Konner
Kamera: Kramer Morgenthau
Hrají: Alessandro Nivola, Leslie Odom Jr., Vera Farmiga, Jon Bernthal, Corey Stoll, Ray Liotta, Michela De Rossi, Michael Gandolfini, Billy Magnussen, John Magaro, Michael Imperioli (vypravěč), Joey Diaz, Lesli Margherita, Nick Vallelonga, Chase Vacnin, Chris LaPanta, Spenser Granese, Alex Morf, Alexandra Intrator, Gabriella Piazza, Samson Moeakiola, John Borras, Germar Terrell Gardner (méně)
Produkce: David Chase, Lawrence Konner
Střih: Christopher Tellefsen
Scénografie: Bob Shaw, Regina Graves
Masky: Michael Marino, Patrick Alemi, Nicki Ledermann
Kostýmy: Amy Westcott

Všichni svatí mafie je dlouho očekávaný filmový prequel k oceňovanému dramatickému seriálu HBO Rodina Sopránů. Mladý Anthony Soprano vyrůstá v jedné z nejbouřlivějších epoch v dějinách Newarku a dospívá v muže právě ve chvíli, kdy povstávají soupeřící gangsteři a zpochybňují nadvládu mocné zločinecké rodiny DiMeových nad rasově rozděleným městem. V této proměnlivé době se ocitá i jeho zbožňovaný strýc Dickie Moltisanti, jenž se snaží skloubit své profesní i soukromé povinnosti. Díky jeho vlivu se z vnímavého mladíka stane všemocný mafiánský boss, kterého svět později pozná jako Tonyho Soprana.

  • Komentáre sú prázdne.