Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Women Is Losers 2021

Dráma
USA, 2021, 84 min
Réžia: Lissette Feliciano
Scenár: Lissette Feliciano
Kamera: Farhad Ahmed Dehlvi
Hudba: Frederik Wiedmann
Hrajú: Lorenza Izzo, Bryan Craig, Simu Liu, Chrissie Fit, Liza Weil, Steven Bauer, Cranston Johnson, Alessandra Torresani, Shalim Ortiz, (viac)
Produkcia: Andrea Chung
Strih: Joe D'Augustine, John-Michael Powell
Scénografia: Susan Alegria
Kostýmy: Liz Baca

San Francisco 60. let minulého století. Celina Guerrera je bystrá a talentovaná středoškolačka se slibnou budoucností. Neplánované těhotenství však převrátí její život a plány naruby. Poté, co její kamarádka zemře na následky zpackaného potratu, rozhodne se dítě donosit. Navzdory nepochopení rodičů a bouřlivé rodinné situaci, v níž často dochází k domácímu násilí, je Celina odhodlaná vymanit se z chudoby a zajistit svému nenarozenému synovi lepší budoucnost. Najde si několik zaměstnání, aby si za své úspory mohla koupit byt, a zároveň čelí předsudkům, rasismu a sexismu, protože banky se zdráhají půjčovat černošským svobodným matkám. Provokativní drama je inspirováno skutečnými zážitky žen a stejnojmennou písní Janis Joplin z alba "Big Brother & the Holding Company"

  • Komentáre sú prázdne.