Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
YOLOPET krmivo pre vašich psíkovhttps://www.yespes.skPredaj českého prémiového krmiva, unikátka technológia sušenia mrazom, vysoký podiel mäsa
Účtovníctvo Žilinahttps://www.alexis-consult.skPodvojné, jednoduché účtovníctvo Žilina, daňové priznanie, poradenstvo, živnostníci, účtovník

Ocelová pěst

Akční / Drama / Sci-Fi / Sportovní
USA / Indie, 2011, 122 min
Režie: Shawn Levy
Předloha: Richard Matheson (kniha)
Scénář: John Gatins
Kamera: Mauro Fiore
Hudba: Danny Elfman
Hrají: Hugh Jackman, Dakota Goyo, Evangeline Lilly, Kevin Durand, Hope Davis, James Rebhorn, Anthony Mackie, Karl Yune, Olga Fonda, Ron Causey, Tim Holmes, John Dezsi, Tiffany Stone, Brad Leo Lyon, Kef Lee, Kevin Dorman, Steven Scott, Clark Birchmeier, David Alan Basche, Steven Gätjen, Michael Nicolae, Ricky Wayne, Ben Hernandez Bray, Oleg Kim, Peter Carey, Julian Gant (méně)
Produkce: Shawn Levy, Susan Montford, Don Murphy
Střih: Dean Zimmerman
Zvuk: Paul Massey, Craig Henighan
Scénografie: Tom Meyer
Kostýmy: Marlene Stewart

V blízké budoucnosti boxerský ring ovládli dva a půl metru vysocí roboti řízení počítačem. Charlie Kenton kdysi býval skvělým boxerem. Nyní nemá s kým zápasit, a tak se živí už jen jako druhořadý promotér mechanických náhradníků. Dává dohromady vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší a komplikovanější, vpadne mu znenadání a proti jeho vůli do života jeho syn Max. Zprvu ho bere jako nechtěný a otravný přívažek, ale skrze společně sdílenou vášeň pro robotí zápasy k němu postupně nachází cestu. Oba spojí síly, společně postaví nového robota a promění ho v boxerského šampiona. Zatímco si buduje jméno v brutálním a nemilosrdném světě robotických zápasů, zjišťuje Charlie, že se mu nabízí poslední šance na boxerský comeback.

  • Komentáre sú prázdne.