Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Somálští piráti 2017 

Dráma / Životopisný
USA, 2017, 117 min
Réžia: Bryan Buckley
Predloha: Jay Bahadur (kniha)
Scenár: Bryan Buckley
Kamera: Scott Henriksen
Hudba: Andrew Feltenstein, John Nau
Hrajú: Evan Peters, Al Pacino, Melanie Griffith, Barkhad Abdi, Philip Ettinger, Robert Hobbs, Russell Posner, Matt Newman, Coral Peña, Kiana Madani, Maria Vos, Mohamed Hakeemshady, Jojo Gonzalez, Alok Tewari 
Produkcia: Claude Dal Farra, Mino Jarjoura, Matt Lefebvre
Strih: Jay Nelson
Zvuk: Ruy García
Scénografia: David Skinner, Warren Gray
Masky: Ayten Morgenstern
Kostýmy: Michelle Martini, Moira Anne Meyer, Alex-Ann Keppie

Skutečný příběh o odvaze, ambicích a štěstí. V roce 2008 měl začínající novinář Jay Bahadur napůl propracovaný plán, jak se dostat mezi somálské piráty. O rok později  se mu podařilo poskytnout první detailní pohled na to, kdo jsou tito muži, jak žijí a jaké síly je pohánějí... Po absolvování univerzity v Torontu se novinář Jay Bahadur marně snaží uplatnit ve své profesi. Stále žije se svými rodiči a drží se nad vodou s prací anketáře pro umisťování produktů do supermarketů. Šance se mu naskytne, když ho jeho novinářský idol Seymour Tolbin inspiruje k uskutečnění snu o žurnalistice nikoli konvenčním způsobem, ale prostřednictvím vzrušující mise. Jay se hodlá věnovat pozadí pirátství v Somálsku. Zajistí si podporu u místních lidí a letí do země zničené občanskou válkou. S pomocí tlumočníka Abdího se mu podaŕilo navázat kontakty s místními somálskými piráty a vést s nimi rozhovory. Jay chce naplnit svůj sen a pokračuje ve své činnosti. Dostává se tak do stále většího nebezpečí, až ho vír událostí stáhne s sebou.

  • Komentáre sú prázdne.