Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Všichni svatí mafie -  Kmotrovia z Jersey 2021

Dráma / Krimi
USA, 2021, 120 min (Alternatívna 115 min)
Réžia: Alan Taylor
Scenár: David Chase, Lawrence Konner
Kamera: Kramer Morgenthau
Hrajú: Alessandro Nivola, Leslie Odom Jr., Vera Farmiga, Jon Bernthal, Corey Stoll, Ray Liotta, Michela De Rossi, Michael Gandolfini, Billy Magnussen, John Magaro, Michael Imperioli (rozprávač), Joey Diaz, Lesli Margherita, Nick Vallelonga, Chase Vacnin, Chris LaPanta, Spenser Granese, Alex Morf, Alexandra Intrator, Gabriella Piazza, Samson Moeakiola, John Borras, Germar Terrell Gardner, Oberon K.A. Adjepong, Elle Graper, Matteo Russo, Tatienne Hendricks-Tellefsen (menej)
Produkcia: David Chase, Lawrence Konner
Strih: Christopher Tellefsen
Scénografia: Bob Shaw, Regina Graves
Masky: Michael Marino, Patrick Alemi, Nicki Ledermann, Amy Sue Nahhas, Mariko Miyagi, Michael Fontaine
Kostýmy: Amy Westcott 

Všichni svatí mafie je dlouho očekávaný filmový prequel k oceňovanému dramatickému seriálu HBO Rodina Sopránů. Mladý Anthony Soprano vyrůstá v jedné z nejbouřlivějších epoch v dějinách Newarku a dospívá v muže právě ve chvíli, kdy povstávají soupeřící gangsteři a zpochybňují nadvládu mocné zločinecké rodiny DiMeových nad rasově rozděleným městem. V této proměnlivé době se ocitá i jeho zbožňovaný strýc Dickie Moltisanti, jenž se snaží skloubit své profesní i soukromé povinnosti. Díky jeho vlivu se z vnímavého mladíka stane všemocný mafiánský boss, kterého svět později pozná jako Tonyho Soprana.

 

  • Komentáre sú prázdne.