Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce 2023 

Akčný / Krimi / Thriller
USA, 2023, 124 min
Réžia: Tom Harper
Scenár: Greg Rucka, Allison Schroeder
Kamera: George Steel
Hudba: Steven Price
Hrajú: Gal Gadot, Jamie Dornan, Sophie Okonedo, Alia Bhatt, Archie Madekwe, Matthias Schweighöfer, Jing Lusi, Enzo Cilenti, Paul Ready, Jon Kortajarena, Jónas Alfreð Birkisson, Gunnar Bersi Björnsson, Helga Kristín Helgadóttir (menej)
Produkcia: Bonnie Curtis, David Ellison, Gal Gadot, Dana Goldberg, Don Granger, Julie Lynn, Jaron Varsano, Greg Rucka
Strih: Mark Eckersley
Scénografia: Charles Wood
Kostýmy: Julian Day

Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností.

  • Komentáre sú prázdne.