Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Full srcean obraz na celú obrazovku použite klavensicu F11

 

Kung Fu Mela 2004 

Akční / Komedie / Fantasy / Krimi
Hongkong / Čína, 2004, 95 min (Special Edition: 99 min)
Režie: Stephen Chow
Scénář: Stephen Chow, Kan-Cheung Tsang, Man-Keung Chan, Xin Huo
Kamera: Hang-Sang Poon
Hudba: Raymond Ying-Wah Wong
Hrají: Wah Yuen, Bruce Leung, Stephen Chow, Chi-Ling Chiu, Xiaogang Feng, Qiu Yuen, Chi-chung Lam, Yibai Zhang, Danny Chan, Steven Min-Hang Fung, Eva Huang, Yanneng Shi, Hak-on Fung, Suet Lam, Cheung-Yan Yuen, Wellson Chin, Tenky Kai-Man Tin, Sammy Hung, Wenhui He, Siu-Wah Chan, Oliver Wong, Jazz Lam (méně)
Střih: Angie On-Yee Lam
Zvuk: Paul Pirola, Steve Burgess, Robert Mackenzie
Scénografie: Oliver Wong
Masky: Maggie Choy, Man-Kuen Chow
Kostýmy: Shirley Koo-Fong Chan

Píší se 40. léta 20. století a předrevoluční Čínu ovládá chaos. Uprostřed tohoto zmatku se odehrává příběh zlodějíčka Singa (STEPHEN CHOW), který se zoufale snaží stát členem rafinovaného a nemilosrdného gangu Sekerníků, pod jehož zločinnou nadvládou se ocitla celá Šanghaj. Když jej osud zavede do přelidněné čtvrti Vepřín, pokusí se Sing pomocí vydírání vylákat peníze z jednoho ze zdejších obyvatel, avšak sousedi jeho oběti jsou někým jiným, než se na první pohled zdálo. Svými komickými zastrašovacími pokusy přivede Sing do této hry neúmyslně i samotný gang Sekerníků, čímž spustí lavinu událostí, vedoucích ke střetu dvou zcela odlišných světů. Během následného souboje obyvatelů Vepřína s krutým gangem se nečekaně objeví na scéně několik legendárních mistrů kung-fu. Sing však - i přes všechny své zoufalé pokusy - postrádá duši zabijáka a musí se smířit se svou vlastní smrtelností, aby odhalil opravdovou podstatu mistrovství v bojových uměních.

 

  • Komentáre sú prázdne.