Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Návrat do 36 komnaty Shaolinu (1980)

Akčný / Komédia
Hongkong, 1980, 99 min
Réžia: Chia-Liang Liu
Hrajú: Gordon Liu, Kara Hui, Ho Hsiao, King Lee, Kwan Yung Moon, Lung-Wei Wang, Tao Chiang, Sin San, Fat-yuen Lee, Sai-Gwan Yeung, Bruce Lai, Wai-cheung Mak, Ho-Chiu Kei, Jackson Ng, San-Nam Hung, Ming-Wai Chan, Seng-Kwong Chang, Wing-Hon Cheung, Sam Leung, Kwok-Keung Chan, Chung-Hok Chui, Kim-Man Yeung, Ngai-Tik Man, Hok-Ming Liu, Kim-Hung Lai, Chi-Wai Ho (menej)
Produkcia: Run Run Shaw

V dobách vlády Mandžů bylo v Číně hodně pracujících lidí ve svízelné pracovní situaci. Jejich podmínky vůči pracujícím byly zdrcující, zaměstnanci odváděli velmi vysoké procento z platu přímo vlastníkovi továrny, ten tak chtěl zvýšit jejich výkonnost. V jednom městě v továrně na barvení se dělníci dohodli, že těchto ústrků již bylo dost. Najali si tedy jednoho mladého herce, aby zosobnil duchovního a experta na kung-fu z chrámu Shaolinu. Majitelé továrny však podvod odhalili a přislíbili trest každému, kdo s tím měl co do činění. Mladý herec cítí zodpovědnost za problémy, které nastanou dělníkům a přislíbí odvetu. Vydá se tedy do chrámu Shaolinu, aby mohl být přijat jako žák mezi elitní bojovníky.

 

 

  • Komentáre sú prázdne.