Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Není úniku 1993 Van Damme

Akční / Romantický / Drama
USA, 1993, 92 min
Režie: Robert Harmon
Scénář: Joe Eszterhas, Leslie Bohem, Randy Feldman
Kamera: David Gribble
Hudba: Mark Isham
Hrají: Jean-Claude Van Damme, Rosanna Arquette, Kieran Culkin, Ted Levine, Joss Ackland, Edward Blatchford, Anthony Starke, Leonard Termo (více)
Produkce: Craig Baumgarten, Gary Adelson
Střih: Mark Helfrich, Zach Staenberg
Scénografie: Dennis Washington, Anne D. McCulley
Kostýmy: Gamila Smith

Uprchlý vězeň Sam Gillen narazí při svém útěku na malý domek, ve kterém žije mladá sympatická Clydie se dvěma dětmi. O jejich pozemek má ale zájem důlní společnost a je ochotna použít jakýchkoliv prostředků k vynucení souhlasu s těžbou. Sam se s Clydií a dětmi postupně sblíží, zatímco představitelé důlní společnosti začínají chápat, že proti nim stojí velmi silný a nebezpečný protivník. Po několika pokusech podplatit Clydii a zbavit se Sama dojde ke konečnému účtování, krvavému, bolestivému, ale spravedlivému. Sam se nakonec nechá dobrovolně odvést policií, ale slibuje Clydii a dětem, že se vrátí...

 

 

  • Komentáre sú prázdne.