Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Full srcean obraz na celú obrazovku použite klavensicu F11

 

 

Shaolin 2011 

Akční / Drama
Hongkong / Čína, 2011, 131 min
Režie: Benny Chan
Scénář: Alan Yuen, Chi-Kwong Cheung
Kamera: Anthony Pun
Hudba: Nicolas Errèra, Anthony Chue
Hrají: Jackie Chan, Andy Lau, Nicholas Tse, Jacky Wu, Bingbing Fan, Yanneng Shi, Michelle Bai, Hai Yu, Jin Luo, Caiying Yang, Songmei Liao, Zhonghua He, Zhihui Chen, Weilin Sang, Terry Shi (méně)
Produkce: Albert Lee, Benny Chan
Střih: Chi-Wai Yau
Zvuk: Steve Burgess, Wei He
Scénografie: Kenneth Yee, Ben Man-Hung Lau
Masky: Yu-Lai Cheng
Kostýmy: Stanley Sai-kit Cheung

Během války na počátku 20. století projíždí nelítostný ale úspěšný velitel Hao Jie se svými vojáky Čínou a dobývá každé město, na které narazí. Jednoho dne zlikviduje také město poblíž šaolinského chrámu a před očima všech mnichů zastřelí zraněného protivníka prosícího o milost. Po slavném návratu domů ho však zradí jeho podřízený Cao Man, díky čemuž Hao Jie přijde o všechno. Holý život si zachrání jen útěkem, přičemž se dostane do stejného šaolinského chrámu, poblíž kterého nedávno raboval. Zcela zničený a pokořený Hao Jie požádá mnichy o přijetí, ti jsou však proti. Spřátelí se ale s místním kuchařem, který mu slíbí že mu pomůže získat si důvěru mnichů. 

 

 

  • Komentáre sú prázdne.