Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Street Fighter - Legenda o Chun Li 2009

Akčný / Krimi / Dráma / Thriller
Kanada / India / USA / Japonsko, 2009, 96 min
Réžia: Andrzej Bartkowiak
Scenár: Justin Marks
Kamera: Geoff Boyle
Hudba: Stephen Endelman
Hrajú: Kristin Kreuk, Chris Klein, Neal McDonough, Robin Shou, Moon Bloodgood, Josie Ho, Taboo, Michael Clarke Duncan, Pei-pei Cheng, Krystal Vee, Edmund Chen, Tim Man, Brahim Achabbakhe, Sahajak Boonthanakit, Gigi Velicitat, Erik Markus Schuetz, Brendan Miller (menej)
Produkcia: Ashok Amritraj, Patrick Aiello
Strih: Niven Howie, Derek Brechin
Zvuk: Odin Benitez
Scénografia: Michael Z. Hanan

Chun‐Li ( Kristin Kreuk – Eurotrip) je ještě malé děvčátko, když obávaný místní gangster Bison (Neal McDonough – Minority Report) unese jejího otce. Když zemře i její matka, rozhodne se, že je čas pro pomstu. Mistr bojových umění ji zasvětí do tajů svého oboru a Chun‐Li se pokusí zachránit otce ze spárů místní mafie. Klasický snímek tohoto žánru sleduje tradiční linii příběhu, doplňuje ji o skvělé akční scény a efektní souboje. Film je adaptací proslávené videohry Street Fighter. 

  • Komentáre sú prázdne.