Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Full srcean obraz na celú obrazovku použite klavensicu F11

 

Tygří klec 1 rok 1988

Akční
Hongkong, 1988, 88 min
Režie: Woo-ping Yuen
Scénář: Kwong-kim Yip
Hrají: Jacky Cheung, Donnie Yen, Simon Yam, Kar-Yan Leung, Lung-Wei Wang, Cheung-Yan Yuen, Sin San, Woo-ping Yuen, Hak-on Fung, Michael Woods, Tai Kit Mak, Irene Wan, Stephan Berwick, Chan Ging, Carol Cheng, Hin-Cheung Choi, Jameson Wa-Fan Lam, Simon Yuk-san Cheung, Man-tat Ng, Seng-Kwong Chang, Foo-Wai Lam, Chan-Lam Yiu, Danny Ng, Wai-Ching Cheng, Pak Fei, Paul Wong (méně)
Střih: Chi-Leung Kong, Kei-Hop Chan, Kwok-Kuen Cheung

Hongkongská policie úspěšně dopadne drogové dealery, až na hlavního šéfa Hunga (Wang Lung Wei), kterému se podaří utéct. Ten chce ihned pomstu a rovnou zabije kapitána hongkongské policie Stana Lunga (Leung Ka-Yan), který celou akci řídil jako policista v utajení. Po jeho smrti se policistka Shirley Ho Siu-Ling (Carol 'Do Do' Cheng), která byla jeho snoubenkou, rozhodne využít jakékoli prostředky, aby samotného Hunga dostala. To se sice podaří, ale při jeho zatčení ho v sebeobraně zastřelí inspektor hongkongské policie Michael Wong (Simon Yam) . Krátce po Hungově smrti Shirley zjistí, že její zesnulý snoubenec Stan Hung byl zkorumpovaný policista, který také obchodoval s drogami v zahraničí. K tomu policista Stuart Fong Chung-Yau (Jacky Cheung) dostane podezření, že jeden z jeho kolegů Tat (Ng Man-Tat) je také zkorumpovaný policista. Později se Stuartovi podaří tajně natočit na pásku Tatův obchod s drogami s dvěma americkými drogovými dealery (Michael Woods a Stephan Berwick). Pásku si ale náhodně pustí tvrdohlavý policista Terry (Donnie Yen), který se hned pustí do případu na vlastní pěst. Shirley se Stuartem musí rychle zjistit, kdo je v policejním oddělení další zkorumpovaný.

 

  • Komentáre sú prázdne.