Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Tygří klec 2 rok 1999

Akčný
Hongkong, 1990, 92 min
Réžia: Woo-ping Yuen
Scenár: Kwong-kim Yip
Kamera: Mark Lee
Hrajú: Donnie Yen, David Wu, Robin Shou, Rosamund Kwan, Cynthia Khan, Lo Lieh, Michael Woods, Chuen-yee Cha, Tai-wo Tang, Cho-kuen Chu, Chi-hung Ling, Seung-lam Wan, Wai-cheung Mak, Wai-fai Wong, Samuel Wong, Anita Lee, Bing-Chuen Cheung, Simon Yuk-san Cheung, Man-chun Wong, Marco Lee, John Salvitti, Derek Kwok, Jack Wai-Leung Wong, Yuk-Sing Ma, Feng-San Sam, Kwok-Wing Ha, Wing-Cheung Ho, Frankie Poon, Tony Ling, Bill Lui 
Scénografia: Andy Lee

Z USA do Hongkongu přiletí dva obchodníci, David a Clinton, se sedmi miliony dolarů. Krátce po příletu jsou hned napadeni neznámými zabijáky. Clintonovi se podaří uniknout, ale ztratí peníze a později je zabit. Do přestřelky se zaplete bývalý tvrdý policista Alan Yau (Donnie Yen) a advokátka Mary Cheung (Rosamund Kwan). Oba se stanou hlavními podezřelými poté, co policie zjistí, že v Maryině bytě byla zavražděna spolubydlící advokátka Petty Lee (Do Do Cheng). Oba se dávají na útěk před policií i před mafiány, kteří chtějí těch sedm milionů. Při útěku se netradičným způsobem oba seznamují s Davidem. Ten jim prozradí, že peníze jsou špinavé a celou akci řídil zkorumpovaný právník a obchodník Philip Wilson (Robin Shou), který chtěl také už od začátku zabít Davida a získat peníze. Všichni tři se rozhodnou najít špinavé peníze, a dostat samotného Wilsona. 

 

  • Komentáre sú prázdne.