Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Budapešťský podraz 2020

Akčný / Komédia
Maďarsko, 2020, 90 min (Alternatívna 102 min)
Réžia: Balázs Lóth
Scenár: Balázs Lóth, Ákos Inotay, Márk Kis-Szabó
Kamera: István Balázs Balázs
Hudba: Robert Gulya
Hrajú: Simon Szabó, Ferenc Elek, Béla Mészáros, Andrea Petrik, Ákos Inotay, Gábor Jászberényi, Gábor Reviczky, Rodrigo Crespo, Ferenc Borbiczki, Máté Járai, Géza D. Hegedűs, Petra Páder, Orsolya Kötél, Katalin Losonczi, Yu Debin, Markó Zengő, Dániel Kaszás, Szilárd Vass, Ákos Horváth, Balázs Lázár, Annamária Babják, Annamária Papp, Tomi Kosynus, Árpád Némedi, László Murányi (menej)
Produkcia: Barnabás Hutlassa, Péter Fülöp
Strih: Gábor Kertai
Zvuk: Imre Madácsi, Tímea Agg
Scénografia: Anna Fekete, Nelli Pallós
Masky: Barbara Kund, Márk Károlyi

Marcell je bohatý, úspěšný, ale nešťastný architekt, který čelí nejhorší noci svého života. Poté, co stráví své 40. narozeniny na nudné firemní večeři, se na už tak příšernou oslavu dostaví i jeho neschopní kamarádi z dětství, kterým se posledních 20 let úspěšně vyhýbal. Členové této povedené sestavy, kterou tvoří talentovaný umělec Vinsz, bezstarostná idealistka Alexa, přehnaně úzkostlivý veterinář Guszti, budižkničemu Jet a neúspěšný herec Adrian, už se na něho nezlobí a jsou připraveni dát jejich přátelství druhou šanci. Ale večer náhle nabere temný a tragický spád, který Marcella přiměje učinit rozhodnutí – buď své přátele znovu zklame, nebo se za ně postaví a pomůže jim uskutečnit ten nejbláznivější nápad v jejich životě – propašovat obraz na nejprestižnější aukci umění v Budapešti.

  • Komentáre sú prázdne.