Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Cesta domů 2021


Komédia / Romantický
Česko, 2021, 92 min (Alternatívna 89 min)
Réžia: Tomáš Vorel st.
Scenár: Tomáš Vorel st., Barbora Nimcová-Schlesinger
Kamera: Tomáš Vorel st.
Hudba: Michal Vích
Hrajú: Tomáš Vorel ml., Lucie Šteflová, Emma Šteflová, Boleslav Polívka, Eva Holubová, Tomáš Hanák, Barbora Nimcová-Schlesinger, Vojtěch Vovesný, Milan Šteindler, Tomáš Vorel st., Dominika Mína Elischerová, Anežka Rusevová, Andrej Besčastnyj, Jan Slovák, Aleš Najbrt, Petr Vopelka, Radomil Uhlíř, Lenka Vychodilová, Hana Kušiaková Pafková, Isabela Moravcová (menej)
Produkcia: Ondřej Kulhánek
Strih: Jakub Jurásek
Zvuk: Jakub Jurásek
Scénografia: Roman Chochola, Tomáš Vorel st.
Masky: Veronika Riehs
Kostýmy: Iva Rašková

Snímek navazuje na Vorlovy filmy Cesta z města a Cesta do lesa, vytvoří z nich uzavřenou trilogii a završí osudy všech stěžejních postav. V Cestě domů se v hlavních rolích vrátí Bolek Polívka a Eva Holubová jako zemědělská rodina Papošů, Tomáš Hanák a Barbora Nimcová jako rodina přistěhovaná z města, Tomáš Vorel ml. a Lucie Šteflová jako revírník Ludva a jeho žena. Objeví se i Milan Šteindler v roli vypečeného předsedy myslivců nebo Dominika Elischerová, kterou lidé znají ze sociálních sítí jako Mínu. Starého a tradičního zemědělce Papoše začíná trápit stáří a skutečnost, že jeho syn Ludva nechce přebrat statek. Ludva chce totiž zůstat revírníkem v místním lese. Lesní správa chce ale prodat hájenku, kde bydlí. Jeho žena dráždí vesnici svým“ bio“ přístupem k životu a musí se vyrovnat s tím, že na pohledného Ludvu mají políčeno některé místní ženské. Tomáš, který se kdysi z města a z kanceláře na vesnici přesunul, je už se vsí pevně spjatý, pracuje jako dřevař v lese a rád si přihne, zatímco jeho žena pro zájemce meditace v přírodě.

  • Komentáre sú prázdne.