Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Příběh dřevorubce 2022

Komedie
Finsko / Nizozemsko / Dánsko / Německo, 2022, 98 min (Alternativní 95 min)
Režie: Mikko Myllylahti
Scénář: Mikko Myllylahti
Kamera: Arsen Sarkisiants
Hudba: Jonas Struck
Hrají: Jarkko Lahti, Hannu-Pekka Björkman, Katja Küttner, Omar Abdi, Aki Rumbin, Iivo Tuuri, Ulla Tapaninen, Marc Gassot, Armi Toivanen
Produkce: Emilia Haukka, Jussi Rantamäki
Střih: Jussi Rautaniemi
Zvuk: Peter Albrechtsen, Jorma Kaulanen
Scénografie: Milja Aho

Pepe, optimistický dřevorubec, vede poklidný život v malém městě na severu Finska. Klidná mysl, harmonické soužití s manželkou či vzorné dítě nezavdávají důvod ke stížnostem. Situace se ale obrací ve chvíli, kdy Pepe přijde o práci. Náhlá zpráva je totiž jen první vlaštovkou ze série tragických událostí. Režijní prvotina Mikka Myllylahtiho, básníka a scenáristy podepsaného pod dramatem Nejšťastnější den v životě Olliho Mäkiho, soutěžila v Týdnu kritiky na festivalu v Cannes. Černohumorné existenciální drama o hledání smyslu života ve složitých chvílích si klade zákeřnou otázku: Je štěstí prchavá věc, nebo záleží na vnitřním nastavení člověka?

  • Komentáre sú prázdne.