Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Tak už konečně chcípni, táto  2018 

Komédia / Thriller / Dráma
Rusko, 2018, 95 min
Réžia: Kirill Sokolov
Scenár: Kirill Sokolov
Kamera: Dmitrij Uljukajev
Hrajú: Alexandr Kuzněcov, Vitalij Chajev, Jevgenija Kregžde, Michail Gorevoj, Jelena Ševčenko, Alina Alexejeva, Igor Grabuzov, Alexandr Domogarov ml., Arťom Bašenin, Ilja Kosťukov, Ivan Šmakov, Maša Lobanova, Ilja Gavrilenkov

ndrej, detektiv a ten nejhorší otec na světě, shromáždí ve svém bytě děsivou skupinu lidí sestávající z jeho rozzlobené dcery, nervózního tyrana a podvedeného policisty. Každý z nich má důvod se mstít... Celovečerní debut Kirilla Sokolova vypráví příběh Mavěje (Aleksandr Kuzněcov), mladého muže s neobvykle odolnou tělesnou konstitucí. S kladivem v ruce dorazí do domu přítelkynina otce Andreje (Vitalij Chajev), aby se mu pomstil za to, že svou dceru dle jejích slov v dětství zneužíval. Mladík ovšem jaksi zapomněl, že otec jeho dívky je shodou okolností drsný a zkorumpovaný policista, který se za žádnou cenu nemíní v tomhle příšerném boji jen tak vzdát. Jak film pokračuje a nabírá na obrátkách, pestrá mozaika vedlejších příběhů, generačních střetů a podvodů znesnadní komukoli vyváznout z bytu se zdravou kůží. 

  • Komentáre sú prázdne.