Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Život jde dál 2019

Komédia / Dráma
USA, 2019, 98 min
Réžia: Hernan Jimenez
Scenár: Hernan Jimenez
Kamera: Glauco Bermudez
Hudba: Mark Orton
Hrajú: Aden Young, Parker Posey, Ken Jeong, Kathleen Munroe, Jacki Weaver, Beau Bridges, Jackie Tohn, Susan Hogan, Ray Abruzzo, Paula Shaw, Scott Hylands, Marc Bendavid, C. Ernst Harth, Elizabeth Weinstein, Candus Churchill, Mel Tuck (menej)
Produkcia: Chris Cole, J. Todd Harris
Strih: Hernan Jimenez
Zvuk: Bill Mellow
Scénografia: Paul Joyal, Carlos Bolbrugge
Kostýmy: Kathi Moore

Bruno (Aden Young), který stále oplakává smrt své manželky, je beznadějně připoután k chatě u moře, kterou společně postavili. Když ho z ní manželčini bezcitní rodiče násilím vyhodí, Bruno přísahá, že se za každou cenu vrátí. Zatímco se zoufale snaží vymanit z ochranitelské náruče svých laskavých, ale neurotických rodičů, vymyslí riskantní plán, jak získat svůj milovaný domov zpět. Jenže poté, co se před okouzlujícím novým nájemníkem chaty (Parker Posey) přestrojí za údržbáře, jeho život i úmysly naberou nečekaný spád.

  • Komentáre sú prázdne.