Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Zlaté rybky 2019 

Komédia
Nemecko, 2019, 111 min
Réžia: Alireza Golafshan
Scenár: Alireza Golafshan
Kamera: Matthias Fleischer
Hudba: Carlos Cipa
Hrajú: Tom Schilling, Jella Haase, Birgit Minichmayr, Axel Stein, Luisa Wöllisch, Jan Henrik Stahlberg, Kida Khodr Ramadan, Christian Ammermüller, Klaas Heufer-Umlauf, Maria Happel, Sibylle Canonica, Angelo Borer, Wulf Schmid Noerr, Stephan Buschmann, Hans H. Steinberg, Jonas Baum, Lisa Bitter, Michael Kranz, Stefan Merki, Johanna Gastdorf, Bernd Moss, Joachim Nimtz, Annette Wunsch, Tamer Arslan, Thomas Gräßle, Anja Stange (menej)
Produkcia: Max Wiedemann, Quirin Berg, Justyna Müsch
Strih: Denis Bachter
Zvuk: Achim Hofmann, Christian Bischoff
Scénografia: Cora Wimbauer
Masky: Lili Zawierucha

Oliver je správce portfolia, který tvrdě pracuje a žije ve zrychleném tempu, dokud nezůstane po tragické dopravní nehodě ochrnutý. V rehabilitačním centru narazí na „Zlaté rybky,“ skupinku spolubydlících se zdravotním postižením. Když se Oliver dozví, že budou jeho nelegální finanční transakce v Curychu brzy odhaleny, dostane nápad – zneužije autobus plný hendikepovaných lidí jako dokonalou skrýš k propašování 1,2 milionu Eur přes německo-švýcarskou hranici. Všechno se ale příšerně zvrtne, když se členové „Zlatých rybek“ začnou chovat jinak, než by měli... Začíná vzrušující výlet za hranice chamtivosti, šarmu, štěstí a legálnosti. 

  • Komentáre sú prázdne.