Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Pot a krev 2013 - The Rock

Krimi / Akční / Komedie / Drama
USA, 2013, 130 min
Režie: Michael Bay
Scénář: Christopher Markus, Stephen McFeely
Kamera: Ben Seresin
Hudba: Steve Jablonsky
Hrají: Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Ed Harris, Rebel Wilson, Tony Shalhoub, Anthony Mackie, Rob Corddry, Tony Plana, Bar Paly, Jeff Chase, Ken Jeong, Kurt Angle, Yolanthe Cabau, Peter Stormare, Keili Lefkovitz, Michael Rispoli, Vivi Pineda, Nikki Benz, Wladimir Klitschko, Tom Stedham, Victoria Sophia, Jordana DePaula, Kiki Harris, Patrick Bristow, William Haze, Richard Haylor, Vitaly Zdorovetskiy, Gustavo Escobar, A.J. LoCascio, Haley Higgins, David W. LeBlanc, Joseph Velez, John Archer Lundgren, Kevin L. Humes, Frenchi Firecracker, Mike Guzman, Jimmy Star, Indra Patel, Gregg Weiner, Patrick H. Fox, Sterling Royston, Paul Aldanée, Ken Clement, Mike Benitez, Anthony Correa, Christopher De Stefano, Susan Pages, Chris Sundlee, Sabrina Mayfield, Barry Greco, Mark Alan Ziegler, Mariam Devash, Debbie Whited, Ely Feldman, Douglas DeLisle, Tommy O'Brien, JLynne Herrington, Jonathan G. Rodriguez, Raul Colon, Xavier Burbano, Ellen Marguerite Cullivan, Heathyre Perara, Christopher Jestin Langstaff, Amanda Cerny, Bill Kelly, Nicholas X. Parsons, Diana Noris (méně)
Produkce: Michael Bay, Ian Bryce, Donald De Line
Střih: Joel Negron, Tom Muldoon
Zvuk: Erik Aadahl, Ethan Van der Ryn, Greg P. Russell, Scott Millan
Scénografie: Jeffrey Beecroft
Masky: Claudia Pascual, Edouard F. Henriques, Yolanda Toussieng, Greg Nicotero, Howard Berger
Kostýmy: Deborah L. Scott

vičitel ve fitness studiu, Daniel Lugo, touží po velkých penězích. Poté, co navštíví motivační kurz jakéhosi Asiata, je rozhodnut pro to, aby zbohatl, udělat cokoliv. Ve fitness studiu se setkává s různými bohatými lidmi, a tak se rozhodne jednoho z nich, milionáře Victora Kershawa, unést. Ke svému plánu si najde i společníky. Jedním z nich je jeho kolega, cvičitel z klubu, Adrian Doorbal. Druhým je zákazník studia a bývalý, propuštěný vězeň, Paul Doyle. Skupina skutečně po několika nezdařených pokusech Kershawa unese. Násilníci ho mučí a Lugo je přesvědčený, že donutí Kershawa podepsat převod svého majetku na své mučitele. Po několika dnech, kdy je Kershaw vystaven skutečně tvrdému mučení, se Lugovi podaří donutit oběť převod majetku podepsat. K tomu, aby byl převod platný, však potřebují i notáře. Tím je shodou náhod majitel fitness studia. Daniel ho přemluví, a on skutečně převod posvětí a svým podpisem stvrdí. Lugo a jeho kumpáni se teď potřebují zbavit Kershawa. Muže se pokusí zabít několika různými způsoby. Kershaw však vše doslova zázrakem přežije a nakonec se po dlouhém mučení a věznění dostává do nemocnice. Přivolaní policisté mu nevěří, že byl mučen a že se mu skupina násilníků pokusila vzít život. Kershaw dá na radu soukromého detektiva, kterého si najal, a z nemocnice prchne. Je to právě včas. Jeho tyrani se ho pokoušejí v nemocnici znovu zabít. Kershaw pověřuje případem soukromého detektiva, Eda DuBoise. Ten o případu skutečně sežene dostatek důkazů a uvědomí policejního ředitele. To už však povedené trojici násilníků docházejí Kershawovy peníze. Proto trojice unese krále místního pornoprůmyslu i s jeho přítelkyní a chce z něj dostat majetek podobným způsobem, jako to udělali u Kershawa...

  • Komentáre sú prázdne.