Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Zvíře CZ - Zviera SK 2001

Komédia / Sci-Fi
USA, 2001, 84 min
Réžia: Luke Greenfield
Scenár: Tom Brady, Rob Schneider
Kamera: Peter Lyons Collister
Hudba: Teddy Castellucci
Hrajú: Rob Schneider, Colleen Haskell, John C. McGinley, Edward Asner, Michael Caton, Guy Torry, Scott Wilson, Michael Papajohn, Steven Kravitz, Karlee Holden, Adam Sandler, Norm MacDonald, Wes Takahashi, Brianna Lynn Brown, Noel Gugliemi, Mitch Holleman, Berglind Icey, Louis Lombardi, Ron Roggé, Raymond Ma, Philip Bolden, Fred Stoller, Tom Kiesche, Robb Skyler, Lindsay Zir, Timmy Deters, John Farley, Morisa Taylor Kaplan, Holly Maples, David Avallone, Tim Herzog, Greg Bronson, Charlie Stewart, Megan Taylor Harvey (menej)
Produkcia: Todd Garner, Barry Bernardi, Carr D'Angelo
Strih: Jeff Gourson, Peck Prior
Zvuk: Jon Taylor, Paula Fairfield, Gary C. Bourgeois, Greg Orloff, Brad Sherman
Scénografia: Alan Au, Gene Serdena
Masky: Howard Berger, Greg Nicotero, Robert Kurtzman, Christopher Allen Nelson
Kostýmy: James Lapidus
 
Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku.
 
 
  • Komentáre sú prázdne.