Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.

Tunel do Číny 1998 

Dráma
USA, 1998, 98 min
Réžia: Timothy Hutton
Scenár: Karen Janszen
Kamera: Jörgen Persson
Hudba: Cynthia Millar
Hrajú: Evan Rachel Wood, Kevin Bacon, Mary Stuart Masterson, Marian Seldes, Cathy Moriarty, Gareth Williams, R. Keith Harris, J.C. Quinn, Alan Mruvka, Annie Jaynes
Produkcia: John Davis, J. Todd Harris, Marilyn Vance, Alan Mruvka
Strih: Dana Congdon, Alain Jakubowicz
Zvuk: Ken Teaney, Marshall Garlington
Scénografia: Robert de Vico
Kostýmy: Mary Zophres

Jak těžké bývá někdy naplnit dětské sny, zvláště, když se někdo na pennsylvánském venkově touží překopat s pomocí rýče do Číny.
Harriet Frankovitz, jednou nohou v dětství a druhou v pubertě, touží uniknout před všedností jejího života. Žije s matkou alkoholičkou a promiskuitní starší sestrou. Celá rodina se živí provozováním malého venkovského motelu. Všichni si o Harriet myslí, že je podivínka, věří na UFO a její snem je vydat se na cestu do daleké Číny, kde snad najde někoho, kdo ji pochopí takovou jaká ve skutečnosti je. Jeji osud se změní po seznámení se s mentálně postihnutým Rickym, jemuž je 30 let. Stanou se z nich dobří přátelé, odkázani jeden na druhého. Okolí vnímá oba jako stracené existence. Spoločně vymyslí plán jak změnit své osudy. Naneštěstí se jejich tajné království prozradí a podezíravé rodiny obou pochybují o nevinnosti jejich vztahu. Sila lásky a vzájemné úpřimnosti je silnější než odpor okolí, s kterým se musí potýkat. 

  • Komentáre sú prázdne.