Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Nebezpečný kód 2000

Thriller / Akčný
USA, 2000, 92 min
Réžia: Joe Chappelle
Scenár: David Newman, Howard A. Rodman
Kamera: Dermott Downs
Hudba: Chris Holmes, James Kole
Hrajú: Skeet Ulrich, Ned Bellamy, Mitch Pileggi, Amanda Peet, Jeremy Sisto, Ethan Suplee, Cara Buono, Master P, Angela Featherstone, Tom Berenger, Christopher McDonald, Russell Wong, Scott Cooper, Donal Logue, Bo Keister, Mark Joy, Mark Jeffrey Miller, Sara Melson, J.C. Quinn, Keith Flippen, Mike Pniewski, Tim Parati, David S. Jung, David Schifter, Dorit Sauer (menej)
Produkcia: John Thompson, Brad Weston
Strih: Joe Rabig
Zvuk: Paul Ratajczak
Scénografia: Jon Gary Steele
Kostýmy: Terry Dresbach 

Když byl Kevin Mitnick mladý, tak se hackováním bavil do té doby než jej chytila FBI a on dostal podmínku. Ještě během podmínky se však dostal k systému S. A. S., díky kterému se mohl připojit na jakoukoliv linku. Systém se zdál nezlomný, ale Mitnick jej překonal a začal krást informace v hodnotách, které se pohybovaly v milionech. Dva roky po něm marně pátrala FBI. Pak najali Tsotumu Shikomura. Experta, který je placen vládou a velkými firmami k tomu, aby byl před hackery vždy o krok napřed. Teď se však zdá, že našel v Mitnickovi úplně nového protivníka a souboj se brzy přenese z klávesnice i do reálu. 

 

  • Komentáre sú prázdne.