Reklamné oznámenie
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Vrah odvedle 2017

Dráma / Thriller
USA, 2017, 105 min
Réžia: Aaron Harvey
Scenár: Aaron Harvey, Richard Byard
Kamera: John W. Rutland
Hudba: James Curd
Hrajú: William Fichtner, Jessica McNamee, Jean Louisa Kelly, Michael Rosenbaum, Colin Woodell, Erich Anderson, Jerry Shandy
Produkcia: Robert Ogden Barnum, William Fichtner, Aaron Harvey
Strih: Richard Byard
Scénografia: Julie Chen
Kostýmy: Brittany Ann Cormack 

Mike Prentis (William Fichtner) je muž středního věku, který žije v rutinním manželství. Do sousedství se nastěhuje mladý manželský pár Jenna (Jessica McNamee) a Scott (Michael Rosenbaum) a rychle se spřátelí. Mike pracuje z domova, a tak má spoustu času věnovat pozornost tomu, co se děje u sousedů. Jenna se mu pomalu začíná svěřovat s problémy. Její manželství má už trhliny a začíná se rozpadat. Pozorování života sousedů ale přinese tíhu do Mikova vlastního manželství, protože jeho žena Lisa vidí, jak Jenna Mika čím dál víc přitahuje, a že cítí povinnost ochraňovat ji. To však vývoj událostí ještě více zkomplikuje.

 

  • Komentáre sú prázdne.