Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Přízrak v domě 2018

Thriller
USA, 2018, 89 min
Réžia: John Murlowski
Hrajú: Angie Patterson, Aria Ostrander, Chad Michael Collins, Rachel Riley, Maurice Hall, Jacquelin Arroyo, Aina Dumlao, Melinda Chilton, Phil Biedron, Kayla Vosburg, Randy Crowder, Charlie Farrell (menej)
Strih: Wes Sneeringer
Scénografia: Amanda Hart

Svobodná matka Robyn se rozhodne zrekonstruovat starý dům z viktoriánské éry a otevřít v něm okouzlující penzion. Příjezd hosta s temnými úmysly však její idylu značně naruší... Robyn Flynnová, která vychová osiřelou dívku Avu, právě koupila starý dům na americkém venkově. Ze zpustlého viktoriánského domu hodlá udělat nejenom svůj domov, ale i příjemný penzion, který oběma přinese i slušný příjem, aby konečně mohly žít tak, jak si vždy přály. Robyn najme místního opraváře Drewa. Šikovný mladý muž dá s pomocí obou nových obyvatelek dům záhy dohromady tak, že mohou začít pronajímat pokoje. Prvním hostem se stane Beth Baronová. Robyn však vůbec nemá tušení, že Beth se ve skutečnosti jmenuje Iris Janawayová, a že je to původní majitelka domu. Beth kdysi v domě shodou nešťastných událostí zabila svou dceru Sophii, když ji při hádce se svým manželem shodila ze schodů. Iris/Beth tehdy skončila na mnoho let v blázinci, odkud byla právě propuštěna. Beth se v domě ubytovala s jasným úmyslem, je rozhodnuta Robyn zabít a Avu získat do své péče. Beth se neštítí čehokoliv, nejprve z domu vyštve další hosty, když vyprovokuje obrovskou hádku svým nařčením jednoho z mužů, že ji obtěžoval. Následně tohoto muže na ulici strčí pod projíždějící vůz. Žena jde však dál, nejenom že se snaží Robyn otrávit, ale také jí šikovně rozbije žebřík, ze kterého Robyn následně spadne a skončí v nemocnici. Beth má ale problém. Jedna z místních žen, Erica Bermanová, ji poznala. Když Beth zjistí, že Erica si s Robyn dala schůzku, na které se chystá Robyn informovat o skutečné identitě Beth, musí jednat. Prostě Ericu shodí ze schodů v nemocnici, kde Erica pracuje. V penzionu se ubytuje excentrický spisovatel, profesor Marcus. Ten píše knihu o matkách - vražedkyních a v domě shání informace právě o původní majitelce. Beth ihned pochopí, že profesor pro ni představuje velké nebezpečí. Když se jí podaří zjistit, že i údržbář Drew měl v minulosti problémy se zákonem, rozhodne se Marcuse zabít a vraždu nastrčit právě na Drewa, který se Robyn dvoří...

  • Komentáre sú prázdne.