Reklamné oznámenie
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.

Nevinná lež 2019

Dráma
Kanada, 2019, 96 min
Réžia: Yonah Lewis, Calvin Thomas
Scenár: Yonah Lewis, Calvin Thomas
Kamera: Christopher Lew
Hudba: Lev Lewis
Hrajú: Kacey Rohl, Amber Anderson, Martin Donovan, Thomas Antony Olajide, Connor Jessup, Sharon Lewis, Christine Horne, Darrin Baker, Zahra Bentham, Shanice Banton, Carolina Bartczak, Julia Knope, Tameka Griffiths, Jennifer Vallance, Luc Trottier, Jamillah Ross, Deborah Tennant (menej)
Produkcia: Yonah Lewis, Calvin Thomas
Strih: Lev Lewis
Scénografia: Melanie Garros
Kostýmy: Emma Doyle

Studentka Katie během boje s rakovinou získá sympatie i finanční podporu svých spolužáků. Jediný problém je v tom, že není nemocná. Nemoc jen předstírá kvůli touze po pozornosti a penězích... Katie (Kacey Rohlová) je talentovaná tanečnice, která se zjevně narodila pro parket. Stejně obratně balancuje i na hraně své do detailů promyšlené šarády, která má všechny okolo – včetně početného zástupu sponzorů - přesvědčit o tom, že statečně bojuje s rakovinou. Už dávno je považována za místní hrdinku a zvěčněna prostřednictvím vlastního hashtagu, ale nyní je kvůli lukrativnímu stipendiu nucena předložit autentické lékařské potvrzení o své diagnóze. Její domeček z karet se začíná pomalu hroutit poté, co se narychlo pokouší získat falešné dokumenty. Situaci jí neulehčuje ani přehnaná péče starostlivé přítelkyně (Amber Andersonová), která je jí neustále po boku, a vyhrožování otce (Martin Donovan), že její podvod vynese na světlo.

  • Komentáre sú prázdne.