Reklamné oznámenie
Maj vlastné webové stránky!https://www.weblahko.skMať svoje vlastné webové stránky nebolo nikdy jednoduchšie. S WebĽahko ich môžete mať aj Vy.
Tvorba webových stránokhttps://blog.pageride.comSpoznajte výhody balíčka služieb Premium! Aktivujte si ho na 30 dní ZADARMO.
E-shop ľahko & rýchlohttps://www.weblahko.skSystém WebĽahko ponúka moderné e-shop s podporou on-line platieb.

Batman vs. Hush 2019

Animovaný / Sci-Fi
USA, 2019, 81 min
Réžia: Justin Copeland
Predloha: Jeph Loeb (komiks), Jim Lee (komiks)
Scenár: Ernie Altbacker
Hudba: Frederik Wiedmann
Hrajú: Steve Blum, Jill Talley, Tasia Valenza, Wally Wingert, Peyton List, Jennifer Morrison, Rebecca Romijn, Jerry O'Connell, Rainn Wilson, Vanessa Williams, Jason O'Mara, Geoffrey Arend, Sean Maher, Maury Sterling, Hynden Walch, Jason Spisak, Bruce Thomas 
Produkcia: Amy McKenna
Strih: Christopher D. Lozinski
Zvuk: Rob McIntyre
 
Záhadný nový darebák zvaný Hush se s pomocí dalších padouchů snaží ukončit Batmanův boj proti zločinu i osobní život Bruce Waynea – který mu už tak značně komplikuje vztah se Selinou Kyleovou zvanou Catwoman... Když začnou vycházet najevo podrobnosti z Batmanovy minulosti, Temný rytíř svádí boj s časem, aby zastavil Hushovu smrtící hru. Animovaný film Batman vs. Hush, inspirovaný prvotřídním stejnojmenným komiksem, vypráví jeden z nejlepších příběhů o Batmanovi, jaký kdy spatřil světlo světa. Biografie celé řady postav z komiksů DC - včetně Supermana, Nightwinga, Catwoman, Poison Ivy, Jokera a dalších - jsou vpleteny do tohoto tajemného příběhu o vraždě, tajemství a lásce, v němž budou vytvořena neobvyklá spojenectví a odhalena šokující tajemství poté, co Hush konečně prolomí své mlčení. 
  • Komentáre sú prázdne.